DANIŞMANLIK

Bundan böyle özel bir asistana ihtiyaç duyacağınız her türlü ihtiyacınızda, işyerinizde meydana gelecek istenmeyen durumlarda yüzünüzü güldürecek bir yardımcınız var:
İnsan Kaynakları Danışma Hattı

Bir işletme sahibi olarak, çalışanlara yönelik merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yeni iş kanununa göre; işveren hakları, işe alım ve işten çıkarım süreçleri, çalışanların motivasyonlarının yükseltilmesi için yapılması gerekenler, eğitim ve seminerler için bilgilendirme, maaş bordrosunun hazırlanması, ihbar kıdem tazminatının hesaplanması, hangi durumlarda ihtar yazısı çekileceği, izin hakları ve günleri, SSK primleri ile ilgili konularda konusunda uzman kişiler (insan kaynakları uzmanı, eğitim uzmanı) tarafından bilgi verilir.

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti

İhracat İşlemleri: İhracat süreçleri, ihracatta kullanılan dökümanlar, ihracatçının özellikleri, ihracatta mal grupları, ihracattan önce yapılması gerekenler hakkında genel bilgilendirme.

İthalat İşlemleri: İthalat süreçleri, ithalatı yasak mallar, ithalatçının özellikleri, ithalattan önce yapılması gerekenler hakkında genel bilgilendirme.

Mali Danışma

İşyerinde yürütülen mali konular ile ilgili bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vergi Kanunu, mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kuruluşları esnasında uygulanacak prosedürler, devir işlemleri, vergi dairesine dilekçe yazımı vb. konularda bilgi verilir.

Hukuki Danışma

Karşılaştığınız her türlü hukuki problem ile ilgili olarak  Hukuk Ekibi’nden bilgi ve almanız gereken önlemlerle ilgili tavsiyeler alabilirsiniz. Gerekirse, , yaşadığınız şehre bağlı olan Barolar Birliğini, size bir avukat bulması için yönlendirebilir.

Fuar Bilgi Hattı

Danışman Aş’yi arayarak yurt içi ve yurt dışında Kobi’lerin faaliyet alanları ile ilgili olarak sektörel fuar, kongre ve organizasyonların tarihlerini öğrenebilirsiniz.

Teşvik Takip Danışmanlık Hizmetleri

Teşvik Takip size ve işletmenize özel hizmetlerini kullandıkça hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığının farkına varacak, kendinizi daha özel hissedeceksiniz.
Tek yapmanız gereken Danışman AŞ’yi bir telefonla aramanızdır.